Specjalizacje

Sprawdź naszą ofertę

Każda z osób, która pracuje w kancelarii Czarniak Baszczyn, jest wyspecjalizowana w innym obszarze prawa. Adwokat Paweł Czarniak posiada duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań z zakresu prawa cywilnego i prawa ochrony konsumentów. Domeną radcy prawnego Tomasza Baszczyna są spory z bankami, instytucjami finansowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także przygotowywanie i negocjacje umów zawieranych przez przedsiębiorców i dochodzenie roszczeń z nich wynikających. Aplikant radcowska Izabella Polańska jest wyspecjalizowana w prawie pracy, gospodarczym oraz konsumenckim - prowadzi postępowania w zakresie ubezpieczeń powiązanych z funduszami kapitałowymi - polisolokatami.
Prowadzimy postępowania i reprezentujemy klientów - zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz spółki - w następujących dziedzinach prawa:

Postępowanie sądowe

Prowadzimy postępowania różnego typu: sądowo-administracyjne, cywilne oraz karne - od etapu pozyskania niezbędnej dokumentacji, aż do posiedzenia, na którym zapada wyrok.
Czytaj więcej

Prawo handlowe i spółki

Reprezentujemy osobowe i kapitałowe spółki prawa handlowego na różnych etapach ich działania: rejestracji, likwidacji, upadłości, przekształceń, oferujemy także bieżącą obsługę prawną spółek.
Czytaj więcej

Prawo karne

Prowadzimy postępowania przygotowawcze oraz sądowe - sprawy o przestępstwa komunikacyjne, przeciwko czci, nietykalności cielesnej i mieniu.
Czytaj więcej

Prawo nieruchomości

Reprezentujemy klientów w sprawach m.in. o zasiedzenie, uwłaszczenie, przywrócenie posiadania i zniesienie współwłasności.
Czytaj więcej

Prawo pracy

Prowadzimy postępowania w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych o odprawy, odszkodowania, przywrócenia do pracy i wiele innych.
Czytaj więcej

Prawo rodzinne i spadkowe

Reprezentujemy klientów w sprawach o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, alimenty, podział majątku, opiekę na dzieckiem, a także z dziedziny prawa spadkowego.
Czytaj więcej

Spory z bankami i instytucjami finansowymi

Specjalizujemy się w prowadzeniu sporów z instytucjami oferującymi kredyty we frankach szwajcarskich.
Czytaj więcej

Spory z towarzystwami ubezpieczeniowymi

Odzyskujemy opłaty likwidacyjne oraz dochodzimy roszczeń przed sądem o zapłatę odszkodowania lub zadośćuczynienia.
Czytaj więcej