Prawo karne

Oferta

Kancelaria etapie postępowań przygotowawczy oraz sądowych. W ramach tej gałęzi prawa reprezentujemy wszystkich potencjalnych uczestników postępowania karnego tj.


  • Podejrzanych,
  • oskarżonych,
  • pokrzywdzonych,
  • oskarżycieli posiłkowych
  • oskarżycieli prywatnych.

Spośród szerokiego spektrum spraw karnych zajmujemy się w szczególności sprawami związanymi z przestępstwami: komunikacyjnymi (np. prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości), przeciwko czci i nietykalności cielesnej (np. zniesławienie), przeciwko mieniu (np. przywłaszczenie, oszustwo), gospodarczymi (np. oszustwo kredytowe, pokrzywdzenie wierzycieli, sprawy karno-skarbowe).

Pomagamy
w Twojej sprawie.


Jakość

Oferujemy usługi o najwyższej jakości, czemu służy szeroki wachlarz proponowanych rozwiązań prawnych oraz wybór najkorzystniejszej koncepcji w każdej powierzonej sprawie dających gwarancję realizacji interesów Klienta.


Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczeniu w obsłudze osób fizyczny oraz podmiotów gospodarczych połączone z dogłębną wiedzą i znajomością prawa pozwala pracownikom Kancelarii wskazywać Klientom rozwiązania optymalne.


Doświadczenie

Przywiązujemy szczególną wagę do sumiennego i terminowego prowadzenia spraw. Naszym celem jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie, z zastosowaniem innowacyjnych i skutecznych rozwiązań .


Wykwalifikowana kadra

Nasze usługi są wykonywane rzetelnie i rzeczowo z troską o Państwa interesy. Współpracujemy z notariatami, doradcami podatkowymi, specjalistami prawa międzynarodowego i rzeczoznawcami.

Masz pytania? Skontaktuj się