Spory z bankami i instytucjami finansowymi

Oferta

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu sporów z bankami, które oferowały kredyty we frankach szwajcarskich.

Występujemy do sądów o uznanie za niewiążące klauzul umownych, które przewidują dowolne przeliczanie kredytu do CHF. Dochodzimy zwrotu nadpłaconych rat kredytu. W zależności od zapisów umowy kredytowej oraz indywidualnej sytuacji kredytobiorców istnieje możliwość wystąpienia o unieważnienie całej umowy kredytowej.

Reprezentujemy również Klientów w procesach sądowych, w których to bank po wypowiedzeniu umowy kredytowej pozwał Kredytobiorców.

W ramach naszej oferty zapewniamy Klientom kompleksową analizę umowy kredytowej, regulaminu, aneksów, porady prawne, pomoc w sporządzeniu dokumentów w postępowaniu reklamacyjnym w banku, sporządzenie zawezwania do próby ugodowej, sporządzenie pozwu i reprezentowanie przed sądem.

Obecnie prowadzone przez naszą Kancelarię sprawy dotyczą banków:

 • Getin Noble Bank
 • mBank
 • Bank Millennium
 • Raiffeisen Bank Polska
 • Jeśli posiadacie Państwo kredyt w CHF i chcielibyście poznać możliwości jego „odfrankowania” oraz uzyskać informację o warunkach finansowych prowadzenia sprawy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszą Kancelarią.

  Pomagamy
  w Twojej sprawie.


  Jakość

  Oferujemy usługi o najwyższej jakości, czemu służy szeroki wachlarz proponowanych rozwiązań prawnych oraz wybór najkorzystniejszej koncepcji w każdej powierzonej sprawie dających gwarancję realizacji interesów Klienta.


  Profesjonalizm

  Wieloletnie doświadczeniu w obsłudze osób fizyczny oraz podmiotów gospodarczych połączone z dogłębną wiedzą i znajomością prawa pozwala pracownikom Kancelarii wskazywać Klientom rozwiązania optymalne.


  Doświadczenie

  Przywiązujemy szczególną wagę do sumiennego i terminowego prowadzenia spraw. Naszym celem jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie, z zastosowaniem innowacyjnych i skutecznych rozwiązań .


  Wykwalifikowana kadra

  Nasze usługi są wykonywane rzetelnie i rzeczowo z troską o Państwa interesy. Współpracujemy z notariatami, doradcami podatkowymi, specjalistami prawa międzynarodowego i rzeczoznawcami.

  Masz pytania? Skontaktuj się