Kredyt we frankach - indeksowany

Oferta

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu sporów z bankami, które oferowały kredyty we frankach szwajcarskich.

Występujemy do sądów o uznanie za niewiążące klauzul umownych, które przewidują dowolne przeliczanie kredytu do CHF. Dochodzimy zwrotu nadpłaconych rat kredytu. W zależności od zapisów umowy kredytowej oraz indywidualnej sytuacji kredytobiorców istnieje możliwość wystąpienia o unieważnienie całej umowy kredytowej.

Reprezentujemy również Klientów w procesach sądowych, w których to bank po wypowiedzeniu umowy kredytowej pozwał Kredytobiorców.

W ramach naszej oferty zapewniamy Klientom kompleksową analizę umowy kredytowej, regulaminu, aneksów, porady prawne, pomoc w sporządzeniu dokumentów w postępowaniu reklamacyjnym w banku, sporządzenie zawezwania do próby ugodowej, sporządzenie pozwu i reprezentowanie przed sądem.

Obecnie prowadzone przez naszą Kancelarię sprawy dotyczą banków:

Jeśli posiadacie Państwo kredyt w CHF i chcielibyście poznać możliwości jego „odfrankowania” oraz uzyskać informację o warunkach finansowych prowadzenia sprawy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszą Kancelarią.

  • Getin Noble Bank
  • mBank
  • Bank Millennium
  • Raiffeisen Bank Polska

Pomagamy
w Twojej sprawie.

Atuty kancelarii


Jakość

Oferujemy usługi o najwyższej jakości, czemu służy szeroki wachlarz proponowanych rozwiązań prawnych oraz wybór najkorzystniejszej koncepcji w każdej powierzonej sprawie dających gwarancję realizacji interesów Klienta.


Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczeniu w obsłudze osób fizyczny oraz podmiotów gospodarczych połączone z dogłębną wiedzą i znajomością prawa pozwala pracownikom Kancelarii wskazywać Klientom rozwiązania optymalne.


Doświadczenie

Przywiązujemy szczególną wagę do sumiennego i terminowego prowadzenia spraw. Naszym celem jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie, z zastosowaniem innowacyjnych i skutecznych rozwiązań .


Wykwalifikowana kadra

Nasze usługi są wykonywane rzetelnie i rzeczowo z troską o Państwa interesy. Współpracujemy z notariatami, doradcami podatkowymi, specjalistami prawa międzynarodowego i rzeczoznawcami.

Masz pytania? Skontaktuj się